Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Malé LedniceHľadať
 
 

Internetová stránka obce Malé Lednice.

Základné info

Malé Lednice ležia v doline v Strážovských vrchoch, územne patria do považskobystrického okresu. Najbližším mestom je Rajec. Obec sa nachádza blízko turistami vyhľadávaných miest, ako Rajecká Lesná alebo Čičmany. Obec samotná ponúka predovšetkým čarokrásnu prírodu a jedinečné ľudové zvyklosti.

Na našej novej webovej stránke by sme radi našim obyvateľom, ako aj záujemcom mimo našej dedinky prinášali informácie o dianí u nás a prezentovali obec navonok.


 

Oznam - MUDr. Krišťáková DanielaVytlačiť
 

Oznamujeme Vám, že lekárka pre dospelých MUDr. Krišťáková Daniela nebude dlhodobo ordinovať. Od 12.08.2019 do 16.08.2019 ju bude zastupovať MUDr. Kavec Miroslav, ktorého ordinácia sa nachádza v budove Nemocnice s poliklinikou v Považskej Bystrici na II. poschodí, číslo dverí 2197. Zdravotné záznamy bude vydávať v pondelok ráno zdravotná sestra v ordinácií v Prečíne. O ďalšej zmene zastupovania Vás budeme priebežne informovať.


 
 

dnes je: 19.8.2019

meniny má: Lýdia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka