Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Malé LedniceHľadať
 
 

Internetová stránka obce Malé Lednice.

Základné info

Malé Lednice ležia v doline v Strážovských vrchoch, územne patria do považskobystrického okresu. Najbližším mestom je Rajec. Obec sa nachádza blízko turistami vyhľadávaných miest, ako Rajecká Lesná alebo Čičmany. Obec samotná ponúka predovšetkým čarokrásnu prírodu a jedinečné ľudové zvyklosti.

Na našej novej webovej stránke by sme radi našim obyvateľom, ako aj záujemcom mimo našej dedinky prinášali informácie o dianí u nás a prezentovali obec navonok.


 

Kapustové hlúbové hodyVytlačiť
 

plagát.jpgObec Malé Lednice Vás srdečne pozýva stráviť príjemné chvíle pri dobrej hudbe a s dobrým jedlom na podujatí Kapustové hlúbové hody, ktoré začíname v sobotu o 20:00 hod tanečnou zábavou so skupinou Borovienka z Lančára. V nedeľu pri slávnostnej svätej omši o 9:45 bude poďakovanie za úrodu. V programe, ktorý začína o 14:30 hod v kultúrnom dome v Malých Ledniciach sa nám predstaví DH Mošteňanka z Dolného Moštenca, FS Rozvadžan z Trenčianských Stankoviec a skupina, ktorú poznáte aj z TV Šláger AT BAND z obce Horné Zelenice. Tešíme sa na Vás.


 
 

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka